Open Procurement Albania

Prodhime të dyta ( Boce pishe mesdhetare,Xine,Mersine,Dafine,urth dhe Bime Mjeksore)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Objekti i ankandit Loti I Boce pishe e bute
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 178,500
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 06-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-11-2022
Data e mbajtjes se ankandit 03-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.Alba Pine shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K51808502M
 • ALBA - PINE
 • Vlera fituese Leke 179,000
  Data e shpalljes se fituesit 17-10-2022
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Rrogozhine
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data