Open Procurement Albania

Prodhime të dyta ( Boce pishe mesdhetare,Xine,Mersine,Dafine,urth dhe Bime Mjeksore)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Objekti i ankandit Loti VI Bime mjeksore.Prodhime të dyta ( Boce pishe mesdhetare,Xine,Mersine,Dafine,urth dhe Bime Mjeksore)
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 26,500
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 06-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-11-2022
Data e mbajtjes se ankandit 03-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. “Bidaj “shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K62615801I
 • "BIDAJ"
 • Vlera fituese Leke 26,500
  Data e shpalljes se fituesit 17-10-2022
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Rrogozhine
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data