Open Procurement Albania

“Vjelja dhe grumbullimi i degezave te xines (degeza te gjelberta me dhe pa lule) ne territorin e Bashkise Fier

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i ankandit “Vjelja dhe grumbullimi i degezave te xines (degeza te gjelberta me dhe pa lule) ne territorin e Bashkise Fier
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 1,000,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 26-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-10-2022
Data e mbajtjes se ankandit 18-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“Elba-Fiore 2022” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M23323203T
 • Vlera fituese Leke 1,000,000
  Data e shpalljes se fituesit 07-11-2022
  Data e lidhjes se kontrates 10-11-2022
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Fier
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data