Open Procurement Albania

“Vjelja dhe grumbullimi i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i ankandit “Vjelja dhe grumbullimi i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier”
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 600,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 26-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-10-2022
Data e mbajtjes se ankandit 17-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te mungeses se konkurences (asnje ofertues nuk u paraqit diten e planifikuar per zhvillimin e ankandit)

  Buletini i Anulimit te Ankandit: Buletini Nr. 152 datë 7 Nëntor 2022
  Vendi i ankandit Bashkia Fier
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data