Open Procurement Albania

Loti 1. Ekonomija pyojore “Gjomollë” për ngastrat 13 dhe 14, sasia e drurit 1604 m³ x 500 lekë/m³

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarë
Objekti i ankandit Loti 1. Ekonomija pyojore “Gjomollë” për ngastrat 13 dhe 14, sasia e drurit 1604 m³ x 500 lekë/m³
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 802,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 17-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-11-2022
Data e mbajtjes se ankandit 15-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Himare
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data