Open Procurement Albania

Loti 2. Ekonomija pyojore “Papadhi Çipin”, ngastra 10/a; 12/c; 121/a, 122/a dhe 123/a , sasia e drurit 1349 m³ x 500 lekë/m³

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarë
Objekti i ankandit Loti 2. Ekonomija pyojore “Papadhi Çipin”, ngastra 10/a; 12/c; 121/a, 122/a dhe 123/a , sasia e drurit 1349 m³ x 500 lekë/m³
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 674,500
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 17-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-11-2022
Data e mbajtjes se ankandit 15-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Vlera fituese Leke
    Data e shpalljes se fituesit
    Data e lidhjes se kontrates
    Arsyeja e Anulimit
    Vendi i ankandit Bashkia Himare
    Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontrates

    Te drejtat e Perdorimit

    Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data