Open Procurement Albania

Loti IV ”Sulovë” 5 12.0 ha Kullotë "Dhenia në përdorim e fondit pyjor". Për aerogjeneratorë dhe fotovoltaike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Objekti i ankandit Loti IV ”Sulovë” 5 12.0 ha Kullotë "Dhenia në përdorim e fondit pyjor". Për aerogjeneratorë dhe fotovoltaike
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 2,112,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 30-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-12-2022
Data e mbajtjes se ankandit 29-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Bova”shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J62904371D
 • Vlera fituese Leke 2,112,000
  Data e shpalljes se fituesit 29-12-2022
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Cerrik
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data