Open Procurement Albania

Loti II – Shitje prodhime të dyta pyjore (rrënjë shqopë dhe mare), për sasinë totale prej 2000 (dymijë) kv, për ekonominë pyjore “Gostimë - Koprik”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i ankandit Loti II – Shitje prodhime të dyta pyjore (rrënjë shqopë dhe mare), për sasinë totale prej 2000 (dymijë) kv, për ekonominë pyjore “Gostimë - Koprik”.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 200,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 24-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-05-2023
Data e mbajtjes se ankandit 16-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “BRIAR WORK” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M12326003T
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit 12-06-2023
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Zyrat e Bashkisë Elbasan
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data