Open Procurement Albania

Zgjerim i infrastrukturës së rrjetit informatik ekzistues dhe komunikimi me ENTSO-E

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Zgjerim i infrastrukturës së rrjetit informatik ekzistues dhe komunikimi me ENTSO-E
Nr. Reference REF-79735-09-13-2023
Vlera / Fondi Limit 26 400 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 29-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “C.C.S.” sh.p.k.
2. “INFOSOFT SYSTEMS” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.C.S. SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 24 288 570,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-10-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 29146284
  Data e lidhjes se kontrates 10-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 1 (një) muaj nga hyrja në fuqi e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 95 datë 20 Nëntor 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data