Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi dhe profilaktike(Vaj ,Goma,Bateri)

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi dhe profilaktike(Vaj ,Goma,Bateri)
Nr. Reference REF-89473-12-04-2023
Vlera / Fondi Limit 36 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-12-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-12-2023
Data e mbajtjes se tenderit 21-12-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Kane qene pjesemarres ne konkurim operatoret ekonomik e meposhtem:
1.” Arteo 2018” sh.p.k
2. “AUTO MANOKU” sh.p.k
3. “Power Industries” sh.p.k

Jane identifikuar si fitues te procedures se prokurimit operatoret ekonomik e meposhtem:
1. “AUTO MANOKU” sh.p.k, me vlere 32,527.890 leke pa tvsh
2. “Power Industries” sh.p.k, me vlere 34,890,000 leke pa tvsh
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 07-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Arteo 2018 sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka plotesuar piken 2.5 te kritereve te vecanta te kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit
  Njoftuar Fituesi i Minikonkursit nr.1 ne Buletinin Nr. 31 datë 18 Qershor 2024

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data