Open Procurement Albania

Blerje karburanti për nevoja të Shoqërisë Rajonale UK Sarandë

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Sarandë SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Objekti i Tenderit Blerje karburanti për nevoja të Shoqërisë Rajonale UK Sarandë
Nr. Reference REF-88009-11-16-2023
Vlera / Fondi Limit 2 700 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE “A&T” sh.a & “2A2F-L Oil”
2. “Kastrati“ shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A&T sha -2A2F-L OIL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 466 873,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31.03.2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A&T sha viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data