Open Procurement Albania

Blerje shirita ndricimi

Institucioni Prokurues Ndërmarrja e Dekorit dhe Eventeve Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje shirita ndricimi
Nr. Reference REF-87819-11-15-2023
Vlera / Fondi Limit 9 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 27-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ARTEO 2018
2.LAEL 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARTEO 2018
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 964 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10757400
  Data e lidhjes se kontrates 20-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite nga data e nenshkrimit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 103 datë 26 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data