Open Procurement Albania

Shërbimi i Fiskalizimit (4 Vjet)

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Shërbimi i Fiskalizimit (4 Vjet)
Nr. Reference REF-89950-12-06-2023
Vlera / Fondi Limit 18 895 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 07-12-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-12-2023
Data e mbajtjes se tenderit 26-12-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Implementimi i sistemit: “Shërbimi i Fiskalizimit”, do të realizohet brenda 2 (dy) muajve kalendarike nga nënshkrimi i kontratës mes palëve. Afati i shërbimit të Mirmbajtje Fiskalizimit do të jetë për një periudhë 4 vite nga data e dorëzimit të sistemit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin nr.162/2020 “Për prokurimin publik”, neni 98, pika 1: c) konstaton se dokumentet e tenderit përmbajnë gabime ose mangësi të rëndësishme
  Shenime Njoftimi i anullimit te procedures ne Buletinin Nr. 101 datë 18 Dhjetor 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data