Open Procurement Albania

Kalimi i Fiderit C6 nga linja ajrore ne kabllore i kabinave elektrike Pasho Hysi, Anxhelo Kaza, Idriz Dollaku 2, Idriz Kollaku 1 si dhe rrjeti TU i kabines K2, Pasho Hysi ne N/St Traktora

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Tirane
Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Tirane
Objekti i Tenderit Kalimi i Fiderit C6 nga linja ajrore ne kabllore i kabinave elektrike Pasho Hysi, Anxhelo Kaza, Idriz Dollaku 2, Idriz Kollaku 1 si dhe rrjeti TU i kabines K2, Pasho Hysi ne N/St Traktora
Nr. Reference REF-90034-12-06-2023
Vlera / Fondi Limit 51 089 641,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-12-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-12-2023
Data e mbajtjes se tenderit 27-12-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.BOE “Caushi M” shpk & “K.M.K “
2.BOE “H & E ENERGY” shpk & “EMC Group”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Caushi M -K.M.K
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 41 932 572,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-01-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 50319087
  Data e lidhjes se kontrates 12-02-2024
  Kohezgjatja e kontrates 6 (gjashte) muaj sipas grafikut te punimeve.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 9 datë 19 Shkurt 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Relacion Konstruktiv
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Detyre Projektimi
  Projketi
  Specifikime Teknike 1
  Specifikime Teknike 2
  Specifikime Teknike 3
  Specifikime Teknike 4
  Specifikime Teknike 5
  Specifikime Teknike 6
  Grafiku i Punimeve
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (paraprak)
  Formulari i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data