Open Procurement Albania

Blerje sistem antivirus per administraten Ukt sh.a

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje sistem antivirus per administraten Ukt sh.a
Nr. Reference REF-90062-12-06-2023
Vlera / Fondi Limit 2 499 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-12-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-12-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-12-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1.XPERT SYSTEMNS sh.p.k
2.INSTATNT.AL sh.p.k
3.PC STORE sh.p.k
4.ATOM sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • XPERT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 584 250,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-01-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1901100
  Data e lidhjes se kontrates 02-02-2024
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 9 datë 19 Shkurt 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (paraprak)
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data