Open Procurement Albania

Rikonstruksion i shtyllave metalike të linjave të tensionit të lartë 220kV

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i shtyllave metalike të linjave të tensionit të lartë 220kV
Nr. Reference REF-98175-03-12-2024
Vlera / Fondi Limit 99 286 798,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 28-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE “H & E Energy” sh.p.k. & “EPES Group” sh.p.k. & “EMC Group” sh.p.k.
2. BOE “IALA Group” sh.p.k. & “LA – OR” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “H & E Energy” sh.p.k. - “EPES Group” sh.p.k. - “EMC Group” sh.p.k.
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 96 230 266,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 115476319
  Data e lidhjes se kontrates 22-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbedhjete) muaj nga hyrja ne fuqi e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 22 datë 29 Prill 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data