Open Procurement Albania

Blerje peme dekorative

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje peme dekorative
Nr. Reference REF-98769-03-19-2024
Vlera / Fondi Limit 2 496 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 20-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 02-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. T&J Construction sh.p.k
2. SARK sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • T&J Construction sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 093 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2511600
  Data e lidhjes se kontrates 25-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates Nga nënshkrimi i kontratës deri më 31.12.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 22 datë 29 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data