Open Procurement Albania

Blerje materiale Inerte

Institucioni Prokurues Agjencia e Shërbimeve Publike Berat
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i Tenderit Blerje materiale Inerte
Nr. Reference REF-98806-03-19-2024
Vlera / Fondi Limit 6 664 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 02-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. RRODHE CONSTRUCTION SHPK
2. RRUGA URA ASFALTIM NR.2 ELBASAN SHA
3. SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SARK SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 744 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6893280
  Data e lidhjes se kontrates 23-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 6 (gjashte )muaj nga data e lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SARK SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 22 datë 29 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data