Open Procurement Albania

Blerje materiale asfalti

Institucioni Prokurues Agjencia e Shërbimeve Publike Berat
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i Tenderit Blerje materiale asfalti
Nr. Reference REF-98485-03-18-2024
Vlera / Fondi Limit 39 999 848,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 04-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. SHKELQIMI 07 SHPK
2. BAJRAMI N. SHPK
3. BAMI HOLDING SHPK
4. RRUGA URA ASFALTIM NR.2 ELBASAN SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RRUGA URA ASFALTIM NR.2 ELBASAN
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 28 380 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 34056480
  Data e lidhjes se kontrates Maj 2024
  Kohezgjatja e kontrates Nga nënshkrimi i kontratës deri ne daten 15.09.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 24 datë 13 Maj 2024
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit (Perfundimtar)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data