Open Procurement Albania

Loti 5:Blerje ushqime koloniale

Institucioni Prokurues Qendra e Zhvillimit te Personave me Aftesi te Kufizuar Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit Loti 5:Blerje ushqime koloniale
Nr. Reference REF-97979-03-11-2024
Vlera / Fondi Limit 900 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 25-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “ 3 – SH ” sh.p.k
2. 4 S
3. “ENKLEJ.” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 635 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 762120
  Data e lidhjes se kontrates 25-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 S viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 S viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 S viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 4 S viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 22 datë 29 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data