Open Procurement Albania

Blerje automjet i perdorur me kapacitet te vogel kompaktor 7 mc Euro 5

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje automjet i perdorur me kapacitet te vogel kompaktor 7 mc Euro 5
Nr. Reference REF-02072-04-19-2024
Vlera / Fondi Limit 7 856 587,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 22-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 03-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga nenshkrimi i kontratës deri në 31.08.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data