Open Procurement Albania

Blerje kontenjere per Bashkine Lushnje

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje kontenjere per Bashkine Lushnje
Nr. Reference REF-00155-04-04-2024
Vlera / Fondi Limit 8 316 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “ZEQIRI” sh.p.k
2. “SARK” sh.p.k
3. “ARTEO 2018” sh.p.k
4. “CompiTel” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 080 480,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8496576
  Data e lidhjes se kontrates 22-05-2024
  Kohezgjatja e kontrates 14 ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 27 datë 27 Maj 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit (Perfundimtar)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data