Open Procurement Albania

Blerje materiale hidrulike,tubo, pvc,pe,Corrogete

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Pogradec Sh.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidrulike,tubo, pvc,pe,Corrogete
Nr. Reference REF-99432-03-27-2024
Vlera / Fondi Limit 10 999 992,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. A.K.M Albanian Investment Group shpk
2. B.O.E SMART INDUSTRIAL SOLUTIONS SHPK & START CO SHPK”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SMART INDUSTRIAL SOLUTIONS SHPK - START CO SHPK”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 950 925,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite nga lidhja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. A.K.M Albanian Investment Group shpk, per arsye:
  -Nuk ka plotesuar kriteret e kerkuara ne dokumentat standarte te tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per START CO SHPK” viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per START CO SHPK” viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per START CO SHPK” viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per START CO SHPK” viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit (Perfundimtar)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data