Open Procurement Albania

Blerje 15 fryrëse elektrike të reja me bateri të dyfishtë dhe 60 bateri

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje 15 fryrëse elektrike të reja me bateri të dyfishtë dhe 60 bateri
Nr. Reference REF-02382-04-23-2024
Vlera / Fondi Limit 4 450 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 09-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. INPLY SHPK
2. ARTEO 2018
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “INPLY” SH.P.K
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 200 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga nenshkrimi i kontratës deri në 30.09.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. ARTEO 2018, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur ne diten e hapjes se ofertave moster per secilin produkt
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data