Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e Institucioneve Shkollore

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Mirembajtjes se Infrastrukturave dhe Puneve Publike Pogradec
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e Institucioneve Shkollore
Nr. Reference REF-02351-04-23-2024
Vlera / Fondi Limit 19 654 349,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 13-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “INA” shpk
2. BOE "Infinit" shpk dhe “L.T.E Construction” shpk
3. “ADA-CO” shpk
4. “REJ” shpk
5.“ASI INVEST” SHPK
6. “SARK” shpk
7.“Mela” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ADA - CO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 680 590,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1.“INA” SHPK, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte ekonomike anomalisht te ulet

  2. BOE "Infinit" SHPK dhe “L.T.E Construction” shpk, per arsye:
  -Ka deklaruar ne dy objekte te ndryshme prokurimi (ne njerin objekt i shpallur fitues), ne tjetrin ofertues ne proces

  3. “ASI INVEST” SHPK, per arsye:
  -Nuk eshte paraqitur per te dorezuar dokumentacionin fizik

  4. “SARK” shpk, per arsye:
  -Oferta e paraqitur nuk është në përputhje me kërkesat e tenderit

  5. “Mela” shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur formular oferte dhe asnje dokumentacion tjeter te kerkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Planvendosja e shkollave Pogradec
  Relacion
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data