Open Procurement Albania

“NSHP, BLERJE ASFALTOBETON”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit “NSHP, BLERJE ASFALTOBETON”
Nr. Reference REF-03180-04-30-2024
Vlera / Fondi Limit 33 820 010,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 20-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. SARK shpk
2. BIBA-X shpk
3. A.L-ASFALT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.L-ASFALT
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 32 245 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6(gjashtë) muaj nga nënshkrimi i kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. SARK shpk, per arsye:
  -Nuk ka dorëzuar në SPE asnjë kontratë noteriale me laborator testimi. -Nuk ka permushur 2.3.5 në kriteret e vecanta, pasi nuk ka dorëzuar në SPE kartën teknologjike të prodhimit të asfaltobetonit

  2. BIBA-X shpk, per arsye:
  -Nuk ka dorëzuar në SPE asnjë kontratë noteriale me laborator testimi. -Nuk ka permushur 2.3.5 në kriteret e vecanta, pasi nuk ka dorëzuar në SPE kartën teknologjike të prodhimit të asfaltobetonit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L-ASFALT viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L-ASFALT viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L-ASFALT viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L-ASFALT viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Relacioni Teknik
  Argumentimi i Rrugeve
  Specifikimet Teknike dhe Preventivi
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit
  Projekti

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data