Open Procurement Albania

Blerje Vegla Pune per nevojat e Shoqerise

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Lushnje SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje Vegla Pune per nevojat e Shoqerise
Nr. Reference REF-03834-05-07-2024
Vlera / Fondi Limit 3 985 046,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 23-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “Arteo 2018” shpk
2.‘’ Inply ‘’ shpk
3. BOE Smart Industrial Solutions’’shpk & An &Ra
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Smart Industrial Solutions’’shpk - An &Ra
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 714 450,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates “Marrvëshje Kuadër me një Operator Ekonomik, ku të gjitha kushtet janë të përcaktuar, me afat 12 muaj”
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “Arteo 2018” shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur sigurimin e ofertës sipas shtojcës 3 të DST-së.

  2. ‘’ Inply ‘’ shpk, per arsye:
  -Ka paraqitur mostrat, por nuk jane ne perputhje me specifikimet teknike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per An &Ra viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per An &Ra viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per An &Ra viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per An &Ra viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data