Open Procurement Albania

Mirëmbajtje UPS (Uninterruptible Power Supply)

Institucioni Prokurues Identitek Sh.a
Autoritet Prokurues Identitek Sh.a
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje UPS (Uninterruptible Power Supply)
Nr. Reference REF-07982-06-04-2024
Vlera / Fondi Limit 4 563 977,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 18-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “HELLAS SERVIS” SHPK
2. “XPERT SYSTEMS” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • XPERT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 215 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Do të jetë nga momenti i nënshkrimit te kontratës/kontratave, sipas kërkesës se Autoritetit Kontraktor, brenda afatit 12 (dymbëdhjetë) muaj të përcaktuar të Marrëveshjes Kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik imeposhtem:
  1. “HELLAS SERVIS” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur sigurimi i ofertës sic kërkohet ne pikën 1/b te kritereve të vecanta kualifikuese.
  -Ka paraqitur oferten me gabime aritmetike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per XPERT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data