Open Procurement Albania

Blerje beton M 250

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Fier
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Objekti i Tenderit Blerje beton M 250
Nr. Reference REF-20054-02-18-2022
Vlera / Fondi Limit 3 900 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-03-2022
Data e mbajtjes se tenderit 03-03-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “GENERAL BETON” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENERAL BETON
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 570 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-03-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 856800
  Data e lidhjes se kontrates 06-06-2022
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontrates Nr. 80 datë 20 Qershor 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENERAL BETON viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENERAL BETON viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENERAL BETON viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENERAL BETON viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data