Open Procurement Albania

"Blerje BETONI"

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit "Blerje BETONI"
Nr. Reference REF-23149-03-25-2022
Vlera / Fondi Limit 1 158 489,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ASI-2A CO ” shpk
2. “AVDULI” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AVDULI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 107 450,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri më 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ASI-2A CO ” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk paraqet dokumentacion të plotë si është kërkuar në DST përkatësisht 2.3.2në bazë të shtojcës që është bërë në datën 12.04.2022 nga A.K, përkatësisht ISO 45001:2018 “Sistemi i Menaxhimit të Sigurisë dhe Shëndetit në Punë”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data