Open Procurement Albania

Uniforma dhe veshje te tjera pune speciale

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Ujesjelles-Kanalizime Kamez Sh.a
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Objekti i Tenderit Uniforma dhe veshje te tjera pune speciale
Nr. Reference REF-23008-03-24-2022
Vlera / Fondi Limit 1 198 290,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 25-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Gentian Sadiku
2. Enea Masllavica
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 189 550,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-04-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Enea Masllavica, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur sigurimin e ofertes duke mosplotesuare “Kriteret e vecanta per kualifikim” pika 1/b
  - nuk ka paraqitur bilancet e vitit 2020, 2021 duke mosplotesuar “Kriteret e vecanta per kualifikim” “Kapaciteti ekonomik” pika 2.2.2
  Arsyeja e Anulimit Konstaton se dokumentat e tenderit përmbajnë gabime ose mangësi të rëndësishme
  Shenime Buletini I anullimit: Nr. 56 datë 4 Maj 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data