Open Procurement Albania

Blerje kompjutera dhe printera

Institucioni Prokurues Ujesjelles-Kanalizime Kamez Sh.a
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Objekti i Tenderit Blerje kompjutera dhe printera
Nr. Reference REF-24370-04-07-2022
Vlera / Fondi Limit 1 498 892,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. Adenis Kastrati
2. BNT ELECTRONICS SHPK
3. ERVIN LUZI
4. Introvus Solutions SHPK
5. PC STORE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Introvus Solutions
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 217 487,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-04-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Adenis Kastrati, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur nje oferte teknike ku te jete specifikuar marka, modeli dhe te kete paraqitur nje katalog/broshure per mallin e ofertuar qe te beje te mundur krahasimin e produktit te ofruar me karakteristikat teknike te cdo artikulli qe eshte objekt prokurimi.
  2. ERVIN LUZI, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur nje oferte teknike ku te jete specifikuar marka, modeli dhe te kete paraqitur nje katalog/broshure per mallin e ofertuar qe te beje te mundur krahasimin e produktit te ofruar me karakteristikat teknike te cdo artikulli qe eshte objekt prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data