Open Procurement Albania

Sigurim i automjeteve

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Sigurim i automjeteve
Nr. Reference REF-24360-04-07-2022
Vlera / Fondi Limit 1 967 525,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 19-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. INSIG sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 919 709,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-04-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1919709
  Data e lidhjes se kontrates 09-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontrates Nr. 63 datë 16 Maj 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSIG SH.A viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSIG SH.A viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSIG SH.A viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSIG SH.A viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Shërbimi I ruajtjes fizike të objekteve të SHA Ujësjellës Kanalizime Pogradec

  Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Pogradec
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
  Objekti i Tenderit Shërbimi I ruajtjes fizike të objekteve të SHA Ujësjellës Kanalizime Pogradec
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 4 033 950,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit te Tenderit
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes se tenderit
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues ARB-SECURITY SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARB-SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 887 137,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4664564.4
  Data e lidhjes se kontrates 21-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARB-SECURITY SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARB-SECURITY SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARB-SECURITY SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ARB-SECURITY SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.8 - DT.27-02-2017

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data