Open Procurement Albania

“Shërbim dhe mirëmbajtje vjetore sistemi call center”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit “Shërbim dhe mirëmbajtje vjetore sistemi call center”
Nr. Reference REF-24507-04-08-2022
Vlera / Fondi Limit 2 180 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. IT Store sh.p.k
2. Information Business System -IBS sh.p.k
3. 3i-Solutionssh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “3i-solutions” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 071 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. IT Store sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur piken 1 te kritereve te pergjithshme te kualifikimit
  2. Information Business System -IBS sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka permbushur piken 2.2 te kritereve te vecanta te kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data