Open Procurement Albania

Blerje Goma

Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje Goma
Nr. Reference REF-22886-03-24-2022
Vlera / Fondi Limit 3 033 190,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 25-03-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. Sparkle 32 sh.p.k
2. Alked Kopaci
3. Erjon Isufi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SPARKLE 32
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 850 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-04-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri më 30.10.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Erjon Isufi, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur ISO 14001:2015
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Shërbimi i ruajtjes dhe sigurisë fizike me roje private, për nevoja të SHA Ujësjellës Kanalizime Dibër

  Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Dibër
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
  Objekti i Tenderit Shërbimi i ruajtjes dhe sigurisë fizike me roje private, për nevoja të SHA Ujësjellës Kanalizime Dibër
  Nr. Reference REF-69392-02-27-2017
  Vlera / Fondi Limit 7 436 088,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 27-02-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-03-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 09-03-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi Komisioni i Prokurimit Publik Tirane me vendimin nr. 255 / 2017 prot, date 26.04.2017, ka vendosur anullimin e kesaj procedure prokurimi
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit NR.19 - DT.15-05-2017

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data