Open Procurement Albania

“RIPARIM, SHËRBIM, PJESË KËMBIMI ESKAVATORËSH”

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Vlore
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit “RIPARIM, SHËRBIM, PJESË KËMBIMI ESKAVATORËSH”
Nr. Reference REF-27748-05-06-2022
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 09-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 19-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri më 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Ruajtje dhe sigurim fizik I objekteve të SHA Ujësjellës Kanalizime Elbasan

  Institucioni Prokurues SHA Ujësjellës Kanalizime Elbasan
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Objekti i Tenderit Ruajtje dhe sigurim fizik I objekteve të SHA Ujësjellës Kanalizime Elbasan
  Nr. Reference REF-70652-03-06-2017
  Vlera / Fondi Limit 16 659 698,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit te Tenderit 07-03-2017
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-03-2017
  Data e mbajtjes se tenderit 31-03-2017
  Nr. i Operatoreve Konkurues 3
  Operatore Konkurues ARB-SECURITY SHPK - KUMRIA 1 SHPK - NAZERI 2000 Shpk
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUMRIA 1 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16025099.4
  Data e shpalljes se fituesit 04-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 19230119.28
  Data e lidhjes se kontrates 18-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar 2 (dy) operator ekonomik: 1. Operatori ekonomik “ARB-SECURITY” shpk, eshte skualifikuar sepse: a-Nuk ka paraqitur Ofertë ekonomike
  2. Operatori ekonomik: “NAZERI 2000” shpk, eshte skualifikuar sepse: a-Nuk ka paraqitur Oferte Ekonomike në tender.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUMRIA 1 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.15 - DT.18-04-2017
  Lidhja e Kontrates NR.16 - DT.24-04-2017

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data