Open Procurement Albania

“Furnizim Vendosje Pjese kembimi per automjetet e shoqerise”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit “Furnizim Vendosje Pjese kembimi per automjetet e shoqerise”
Nr. Reference REF-30222-05-20-2022
Vlera / Fondi Limit 15 953 008,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 15-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “AUTO KRASNIQI” SHPK
2. KADIU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AUTO KRASNIQI shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 14 770 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9296880
  Data e lidhjes se kontrates 01-07-2022
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. KADIU, për këto arsye:
  - nuk ploteson pikën 2.3.3 të kritereve të veçanta pasi ka ngarkuar në SPE vetëm lejen e ndërtimit dhe jo çertifikaten pronesise siç kërkohet në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 94 datë 12 Korrik 2022

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data