Open Procurement Albania

“Blerje bojra teknologjike dhe lëndë pastrimi teknologjike për Hibrid Mail”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit “Blerje bojra teknologjike dhe lëndë pastrimi teknologjike për Hibrid Mail”
Nr. Reference REF-37678-08-02-2022
Vlera / Fondi Limit 12 701 900,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-08-2022
Data e mbajtjes se tenderit 18-08-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Sinteza CO” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SINTEZA CO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 12 580 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-09-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 12580000
  Data e lidhjes se kontrates 30-09-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 139 datë 10 Tetor 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINTEZA CO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINTEZA CO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINTEZA CO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINTEZA CO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data