Open Procurement Albania

Sherbimi GRPS per PDA, tableta dhe mates per nje periudhe 12 mujore

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike Group sh.a
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Sherbimi GRPS per PDA, tableta dhe mates per nje periudhe 12 mujore
Nr. Reference REF-39577-08-23-2022
Vlera / Fondi Limit 17 280 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 13-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“ALBtelecom sh.a”
2.“Vodafone” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALBTELECOM SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 809 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-09-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 20171520
  Data e lidhjes se kontrates 03-10-2022
  Kohezgjatja e kontrates Levrimi i kartave SIM brenda 15 (Pesembedhjete) diteve, afati i realizimit 12 (Dymbedhjete) muaj nga nenshkrimi i Kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 139 datë 10 Tetor 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALBTELECOM SHA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Për argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve për kualifikim "

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data