Open Procurement Albania

“Blerje pjesë këmbimi për mjetet tip Nissan NV300”

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit “Blerje pjesë këmbimi për mjetet tip Nissan NV300”
Nr. Reference REF-44114-09-30-2022
Vlera / Fondi Limit 10 960 546,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 19-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“Sparkle 32” SHPK
2.“Power Industries” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SPARKLE 32
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 316 664,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11179996
  Data e lidhjes se kontrates 24-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj kalendarikë nga data e nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Për argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve për kualifikim "

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data