Open Procurement Albania

"Blerje Automat Fuqie"

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Durres
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit "Blerje Automat Fuqie"
Nr. Reference REF-47874-10-29-2022
Vlera / Fondi Limit 7 902 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 10-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1."Argus Power" sh.p.k
2."PREKA"sh.p.k
3. "INPY"sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "ARGUS POWER" sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 491 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6589200
  Data e lidhjes se kontrates 27-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates 7(shtate) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 2 datë 9 Janar 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data