Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarie dhe te ngjashme

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarie dhe te ngjashme
Nr. Reference REF-50815-11-22-2022
Vlera / Fondi Limit 6 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. InfoSoft Office SHPK
2. IT Gjergji Kompjuter SHPK
3. MARKETING & DISTRIBUTION
4. ADD Print shpk
5. LIBRARI DYRRAHU shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 077 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4892520
  Data e lidhjes se kontrates 29-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates afati i levrimit eshte 30 ditë nga dita e neserme e punes pas nenshkrimit te planit te zbatimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga:MARKETING & DISTRIBUTION, me objekt: Modifikim i dokumentave te tenderit

  Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. LIBRARI DYRRAHU shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur sigurim oferte.
  -Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  -Nuk ka paraqitur katalog per te gjithe mallrat e kerkuara ne kete objekt prokurimi.
  -Nuk ka paraqitur mostrat e kerkuara diten e hapjes se ofertave per kete objekt prokurimi.

  2. ADD Print shpk, per arsye:
  -Nuk permbush Kriteret e vecanta te kualifikimit Kapacitetin teknik pika 2.3.2, pasi ISO e paraqitur nuk perfshin te gjithe zerat objekt prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 30 datë 3 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Lista e Materialeve
  Formular Ankimimi

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data