Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e thellë e objekteve publike (Agjensia e Mbrojtjes së Konsumatorit)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Objekteve Publike Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e thellë e objekteve publike (Agjensia e Mbrojtjes së Konsumatorit)
Nr. Reference REF-52742-12-09-2022
Vlera / Fondi Limit 5 025 207,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 22-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. KUPA shpk
2. MARTINI KONSTRUKSION & REAL ESTATE shpk
3. 2Z Konstruksion shpk
4. RAFIN COMPANY shpk
5. ASI-2A CO shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “MARTINI KONSTRUKSION & REAL ESTATE” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 652 954,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-02-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5583545
  Data e lidhjes se kontrates 23-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 60,(gjashtëdhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. KUPA shpk, per arsye:
  -Nuk e ka plotësuar Formularin e Ofertes sipas kerkesave te DST.
  - Nuk jane ofertuar disa nga zerat e preventivit.

  2. ASI 2A CO shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 21 datë 6 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular ankimimi Nr. 117/2
  Projekti

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data