Open Procurement Albania

"Rikonstruksion ofiçina e ASHP-së"

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Agjencia e Sherbimeve Publike Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit "Rikonstruksion ofiçina e ASHP-së"
Nr. Reference REF-51374-11-25-2022
Vlera / Fondi Limit 2 415 345,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 30-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “SAM-ARS 2016” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAM-ARS 2016
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 199 525,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 40 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomik te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM-ARS 2016 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM-ARS 2016 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM-ARS 2016 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM-ARS 2016 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data