Open Procurement Albania

“Blerje palankola për nevoja te shoqerise UKT sha”

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit “Blerje palankola për nevoja te shoqerise UKT sha”
Nr. Reference REF-54864-12-22-2022
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “DURRËS SHIPCHANDLER & AGENCY”.
2. “Dritan Xheka”.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ‘‘Durrës Shipchandler & Agency‘‘ sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 895 030,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2274036
  Data e lidhjes se kontrates 15-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite nga date e nenshkrimit te kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Dritan Xheka, per arsye:
  -Ka paraqitur ne katalog vetem foto pa asnje te dhene te mallit te kerkuar nga AK.
  -Ka mangesi Autorizimi i prodhuesit te paraqitur ne te dhena si: telefon, fax, email, website
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 26 datë 20 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data