Open Procurement Albania

Ndërtim dhe Rehabilitm KUN-je me shkarkim në rrugen Kallmet, Laknas

Institucioni Prokurues Ujesjelles-Kanalizime Kamez Sh.a
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Objekti i Tenderit Ndërtim dhe Rehabilitm KUN-je me shkarkim në rrugen Kallmet, Laknas
Nr. Reference REF-55080-12-27-2022
Vlera / Fondi Limit 2 689 746,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. ASI 2A-CO SHPK
2. K.M.K SHPK
3. SARK SHPK
4. KUPA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUPA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 363 150,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2835780
  Data e lidhjes se kontrates 06-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 28 (Njëzet e tetë) ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. K.M.K SHPK, per arsye:
  -Ne formularin e vetdeklarimit ka deklaruar se 3 mavratoret , te cilet i ka punesuar ne date 9.01.2023, duke mosplotesuar Kriteret e vecanta per kualifikim, pika 2.3.4 e cila percakton se secili punonjes duhet te figuroje ne listepagesen e shoqerise per te pakten per periudhen tetor dhjetor 2022
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUPA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUPA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUPA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KUPA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 14 datë 13 Shkurt 2023
  Relacion dhe Specifikime Teknike
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data