Open Procurement Albania

Blerje sherbimi fiskalizimi te faturave tatimore

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Korçë SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i Tenderit Blerje sherbimi fiskalizimi te faturave tatimore
Nr. Reference REF-59806-02-21-2023
Vlera / Fondi Limit 1 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE Nexia AL Consulting SHPK, & PRIMUS ALBANIA SHPK,
2. KREATX SHPK,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nexia AL Consulting SHPK, - PRIMUS ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 350 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1620000
  Data e lidhjes se kontrates 30-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PRIMUS ALBANIA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PRIMUS ALBANIA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PRIMUS ALBANIA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per PRIMUS ALBANIA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 32 datë 11 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data