Open Procurement Albania

Blerje karburanti për automjetet, gazoil dhe benzinë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Çerdheve dhe Kopshteve Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje karburanti për automjetet, gazoil dhe benzinë
Nr. Reference REF-27561-05-05-2022
Vlera / Fondi Limit 3 417 750,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 16-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “AZ Distribution” shpk & “EROIL” sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “AZ Distribution” shpk -“EROIL” sha
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 300 075,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3960090
  Data e lidhjes se kontrates 28-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “AZ Distribution” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “AZ Distribution” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “AZ Distribution” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “AZ Distribution” shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EROIL” sha viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EROIL” sha viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EROIL” sha viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “EROIL” sha viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 90 datë 4 Korrik 2022

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data