Open Procurement Albania

Rinovim garancie doganore të magazinave fiskale

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Albpetrol
Autoritet Prokurues Sh.A Albpetrol
Objekti i Tenderit Rinovim garancie doganore të magazinave fiskale
Nr. Reference REF-62343-03-13-2023
Vlera / Fondi Limit 11 781 071,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA” sha
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 604 233,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11604233
  Data e lidhjes se kontrates 30-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga nënshkrimi i kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Vlera e kontrates eshte pa TVSH.
  Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 32 datë 11 Prill 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SIGAL UNIQA GROUP AUSTRIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data