Open Procurement Albania

Blerje mjeti veteshkarkues

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje mjeti veteshkarkues
Nr. Reference REF-62690-03-16-2023
Vlera / Fondi Limit 2 916 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. SI & CO sh.p.k
2. G.P.G COMPANY sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G.COMPANY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 911 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3493200
  Data e lidhjes se kontrates 25-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit të kontratës deri ne dorëzimin e mallit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. SI CO sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deklaraten doganore te mjetit, ku verteton shlyerjen e detyrimeve doganore ne R.SH,sipas pikes 7 te D.S.T ne seksionin e Kritereve te Vecanta te Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 39 datë 2 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data